Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOstatni dzień na targach Rehacare 2022!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2022-09-17 10:50:48
rehacare, niemcy, targi

Powoli dobiegają końca targi Rehacare 2022 - jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych adresowanych do podmiotów działających w obszarach związanych z rehabilitacją, profilaktyką, integracją i opieką. Dziś ostatni dzień polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zorganizowanego na tych targach przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

 

Oferta polskich przedsiębiorstw cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Mieliśmy przyjemność promować ofertę ponad 30 polskich firm [katalog], które nawiązały wiele nowych kontaktów biznesowych z partnerami z całego świata.

 

Firmy promowały się zarówno za pośrednictwem tradycyjnych materiałów informacyjnych, jak i materiałów audiowizualnych. Na stoisku zapewniono również możliwość organizacji spotkań b2b, w trakcie których polskie firmy bezpośrednio prezentowały swoją ofertę potencjalnym partnerom biznesowym.

 

Polskie firmy prezentujące swoją ofertę na naszym stoisku pozytywnie oceniły jego organizację i obsługę, podkreślając niewątpliwe zwiększenie zasięgu promocji poprzez udział w naszym przedsięwzięciu.

 

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie polskiego stoiska, a firmom życzymy owocnych dalszych rozmów z nowo poznanymi partnerami!

 

Wkrótce na naszym profilu na Facebooku zamieścimy dokumentację fotograficzną targów i stoiska.

 

A już teraz zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska, które zorganizujemy na najbliższych targach – Global Health Exhibition w Rijadzie w dniach 9 - 11 października 2022 r.

 

Więcej informacji o naszym stoisku na targach Global Health Exhibition znajdziecie TUTAJ.

 

Stoisko zostało zorganizowane w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Oferta Hurtowa - suplementy diety, żele intymne i perfumy z feromonami.

Drodzy Państwo, jesteśmy producentem suplementów diety, żeli intymnych a także perfum oraz ole...
Polska - SŁUPSK 2022-07-15 Dodał: Michał Leśniak Zdrowie i medycyna, Handel, Pozostałe wyroby, Pozostałe wyroby chemiczne, Kosmetyki Zobacz ofertę

Wholesale offer - dietary supplements, intimate gels and perfumes with pheromones

Dear Sir/Madam We are a manufacturer of dietary supplements, cosmetics, intimate gels, perfum...
Polska - SŁUPSK 2022-07-15 Dodał: Michał Leśniak Zdrowie i medycyna, Handel, Pozostałe wyroby, Kosmetyki Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert